Reference

 • Dáša R.

  Viděla jsem “Dobré ráno“ a byli jste úžasní..
  Krásní a takoví profi..
  moc se mi to líbilo a taky to posílám dál,aby lidé kolem mne věděli a viděli,že tančit,třeba jen pro radost,je prostě fajn a že to vůbec existuje a můžou to taky zkusit, jenom chtít.

  Ivanka L.

  Hezký večer. Díky za zprávu. Moc se těším a lituju, že jsem nezačala už v létě, chodím k Vám ráda.Asi bych měla poděkovat náhodě. Ale více děkuju Vám osobně, jste taková dobrá víla celého studia. Každý se na Vás může obrátit s čímkoli a Vy jste vždycky připravena poradit a pomoci, ať jde o kafe nebo výběr tance na soutěž.

  Petra P.

  Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za krásnou taneční událost. Jako divák a taneční příznivec jsem si den moc užila. Všichni účastníci byli neskuteční. Už dva roky se odhodlávám, abych se do ProAm přihlásila, ale pořád se vymlouvám, protože se asi stydím. Ale když jsem viděla sobotní akci, jsem zase o kus blíž uskutečnit svůj tajný sen.
  Moc děkuji a snad už k vám brzy dorazím i jako účastnice kurzu.
  Práce kterou děláte je úžasná a opravdu dělá lidem radost.
  Jen tak dál..

  Barča B.

  Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu někdy tančit, upřímně bych se mu vysmála. A já teď už absolvovala dokonce 2 taneční soutěže. Sama se divím, jak se překonávám. Oslavila jsem padesátku a zjistila, že tanec je jediný pohyb, který mě baví. Není třeba “tančit hned po černé“ já se snažím zatím “tančit po modré“, hezky pomalu a s rozvahou a moc mě to baví.