SOLO LATINA

 • JEDINEČNÁ UDÁLOST! Ve čtvrtek 11.ledna v 18:00 – lekce pro novou klientelu ZDARMA! Přihlašujte se ZDE.

  Ne všichni chtějí tančit v páru, z jakýchkoli důvodů. Ale tančit chtějí. Aby ne! Tanec je jeden z nejstarších a nejpřirozenějších pohybů člověka. Máme variantu i pro vás. Latinskoamerické variace se dají velmi dobře přizpůsobit tanci solo.

  LATIN FOR FUN

  Čtvrtek 18:00-19:00

  Lektor: Martin Prágr

  Cena: 140,-/1 lekce, 1100,-/permanentka na 10 lekcí platná 3 měsíce

   

  Lekce latinskoamerických tanců pro jednotlivce nejsou ojedinělou záležitostí tanečních studií. Dámy tančí rády, pánové ne. Jsou tři možnosti, jak se s tím poprat. První je NETANČIT, což nedoporučuji, je to jako cokoli, co v sobě držíte a ono to chce ven. Druhá možnost je PRO-AM, což jsou lekce s profi tanečními partnery, které u nás také nabízíme. A třetí možnost je „vybodnout se na chlapy“ a tančit sama, což je také možné, ačkoli se to nezdá.

  Latina je k tomu jako stvořená a Martin to dost dobře umí. Je jako hurikán. Dokáže vás strhnout svou energií, dokáže „vyhmátnout“ z techniky tance jen to, co opravdu nezbytně budete potřebovat, ale jinak se snaží, abyste se dobře bavily, zasmály, propotily tričko a také se něco ze světa tance naučily.

  Je to jeden z nejlepších českých latinskoamerických tanečníků, přesto se svým lekcím pro veřejnost věnuje moc rád.

  Nemusíte umět tančit, ale musíte CHTÍT tančit!!! Nehodláme z vás vychovávat mistry světa. Našim cílem je přichystat vám program, který vám vyčistí hlavu a budete se na něj těšit.

  Rezervace provádějte ZDE.

   

  SALSA LIGHT

  Pondělí 19:00-20:00

  Lektor: Marek Kypús

  Cena: 140,-/1 lekce, 1100,-/permanentka na 10 lekcí platná 3 měsíce

  Tyto lekce se věnují karibským tancům SALSA, BACHATA … Tyto tance jsou hodně „free“, bez zásadních pravidel techniky kroků, my tomu říkáme „jdeme si jen tak potančat“. Kroky jsou jednoduché, často se opakují, nejde o složité a náročné variace. Takže pokud chcete tančit jen tak a myslíte si, že tanec nezvládnete, toto je forma, kterou určitě zvládnete bez jakéhokoli stresu.

  Lekce mohou navštěvovat jak ženy, tak muži, ale tančíme na 99% jako jednotlivci. Když čistě náhodou na lekci přijde stejný počet mužů jako žen, je hřích toho nevyužít, takže v takovém případě tančíme v páru, ale stalo se to zatím jen 2x.

  Rezervace a více informací ZDE

   

  KOMBINACE LEKCÍ

  Pokud chcete kombinovat různé lekce a využít výhod, bodová permanentka je platná na lekce LATIN FOR FUN, SALSA LIGHT  a  Funkční kruhový trénink.

  Hodnota jedné lekce je 140,-, permanentka je na 10 lekcí v hodnotě 1 100,-

  Přihlášením na kurz klient souhlasí s občasným zveřejňováním fotografií z kurzu na FB a Instagramu jako PROMO Dance Studia LIKE.


  Seznam kurzů


  SEMINÁŘE

  SEMINÁŘE TECHNIKY společenských tanců

  Pro všechny, kteří tanci propadli.
  Více zde

  PRO-AM KURZY

  Všechny nové kurzy ProAm pro dospělé, jsou do konce roku 2018 obsazeny. V případě zájmu nás kontaktujte na 603 357 645, v případě omluvy některé z přihlášených klientek se můžeme na lekci domluvit. Děkujeme za pochopení.
  Více zde
  SOLO-LATINA

  SOLO LATINA

  lekce a kurzy latinskoamerických a karibských tanců pro jednotlivce.
  Více zde

  Děti

  Kurzy společenského tance pro děti různé úrovně a věku. ZAČÍNÁME OPĚT OD 10. ZÁŘÍ 2018.
  Více zde
  FUNKČNÍ-KRUHÁČ

  FUNKČNÍ kruhový trénink

  doplňkové posilovací cvičení
  Více zde
  TANGO-ARGENTINO

  ARGENTINSKÉ TANGO

  nádherný tanec s vlastním příběhem každého z vás
  Více zde
  SPONTÁNNÍ-TANEC

  SPONTÁNNÍ TANEC

  Uvolnění těla a duše pomocí tance.
  Více zde